Sjednica Učiteljskog vijeća održat će se u petak 22. rujna 2017. u 13.10 h

« Listopad 2017 »

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

Autor: Mirela Kovačević, 22. 4. 2017.

Obilježavajući dan svetca zaštitnika našeg mjesta sv. Jurja vrijedni šestaši su se zaputili na povijesno  brdo Putalj.
    Nakon lagane i disciplinirane šetnje tijekom koje su se iz prve ruke upoznali sa biljnim svijetom zavičaja, učenici su na Putalju imali tri školska sata.
    Vrijedni osmaši Ivan Rozga i Luka Teklić svojim su mlađim kolegama, koristeći znanja i umijeća stečena tijekom praktične nastave Građanskog odgoja, objasnili zemljopisna obilježja našeg zavičaja i njihov utjecaj na povijest Kaštel Sućurca i Kaštela.
    Ivan i Luka svoje su mlađe kolege upozorili na činjenicu da je crkvica sv. Jurja vjerojatno bila prva crkvica koju su napravili stari hrvatski vladari te su ih upoznali sa burnom poviješću našeg mjesta od doba doseljanja Hrvata.