15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

13.12.2017. 15:16
Webinar: SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked
U srijedu, 20. prosinca 2017. godine od 20 do 21 sat Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked.

Autor: Mirela Kovačević, 22. 4. 2017.

Obilježavajući dan svetca zaštitnika našeg mjesta sv. Jurja vrijedni šestaši su se zaputili na povijesno  brdo Putalj.
    Nakon lagane i disciplinirane šetnje tijekom koje su se iz prve ruke upoznali sa biljnim svijetom zavičaja, učenici su na Putalju imali tri školska sata.
    Vrijedni osmaši Ivan Rozga i Luka Teklić svojim su mlađim kolegama, koristeći znanja i umijeća stečena tijekom praktične nastave Građanskog odgoja, objasnili zemljopisna obilježja našeg zavičaja i njihov utjecaj na povijest Kaštel Sućurca i Kaštela.
    Ivan i Luka svoje su mlađe kolege upozorili na činjenicu da je crkvica sv. Jurja vjerojatno bila prva crkvica koju su napravili stari hrvatski vladari te su ih upoznali sa burnom poviješću našeg mjesta od doba doseljanja Hrvata.