15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

13.12.2017. 15:16
Webinar: SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked
U srijedu, 20. prosinca 2017. godine od 20 do 21 sat Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked.

Autor: Mirela Kovačević, 12. 5. 2017.

Akcija Čep za osobe sa invaliditetom je završila. Naša škola također je sudjelovala u ovoj humanitarnoj i ekološkoj akciji. Svi naši učenici aktivno su se uključili u ovu akciju i uspjeli prikupiti 98 kg čepova. Važno je naglasiti da će jedan dio novca prikupljen od plastičnih čepova biti dodjeljen Udruzi osoba sa invaliditetom Imotski, a jedan dio za zapošljavanje osoba sa invaliditetom na poslovima razvrstavanja čepova.

Zahvaljujemo svim našim učenicima, učiteljima i roditeljima što su podržali ovu nadasve humanitarnu akciju i uvjereni smo da će se rado uključiti i u sve naredne akcije.