Sjednica Učiteljskog vijeća održat će se u petak 22. rujna 2017. u 13.10 h

« Listopad 2017 »

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

Autor: Mirela Kovačević, 20. 5. 2017.

Krovove na sunce je računalna igrica o organizaciji Greenpeace Hrvatska i trajala je od 8.ožujka 2017. do 14 travnja 2017. Cilj igre bio je označiti što više krovova diljem zemlje čime se automatski računao njihov solarni potencijal.

Na natjecanje su se prijavile 72 škole i preko 3000 učenika. Naša škola bila je također jedna od prijavljenih i sudjelovala je u ovoj ekološko edukativnoj igri. Na kraju ove igre ukupno je bilo označeno preko

250 000 krovova na kojima se može proizvesti 7846 Gwh električne energije što  je više od ukupnog uvoza električne energije 2015. godine.

Učenici su pokazali da Hrvatska ima ogroman solarni potencijal, a želja svih sudionika je da on postane stvarnost.

Drago nam je da smo i mi svojim sudjelovanjem pokazali kako Hrvatska obiluje prirodnim resursima, te kao jedna od najsunčanijih europskih država može u potpunosti prijeći na vlastite obnovljive izvore energije.