15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

13.12.2017. 15:16
Webinar: SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked
U srijedu, 20. prosinca 2017. godine od 20 do 21 sat Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked.

Autor: Mirela Kovačević, 10. 5. 2017.

I ove godine naši marljivi učenici sudjelovali su na Međunarodnom natjecanju u matematici – u Klokanu bez granica. Posebno pohvaliti moramo našu izvrsnu Tončicu Aljinović, učenicu 5. a razreda, koja je osvojila prvo mjesto u državi u svojoj skupini Ecolier! Bravo, Tončice! Među deset posto najboljih učenika u državi su i učenici Matej Bilić Prcić u skupini Leptirići, zatim Frane Jurić, Ante Lisica, Mile Bevanda i Bruno Madžar u skupini Ecolier,  Ivan Rozga u skupini Cadet te Luka Uglešić, Kaja Šoljan, Luka Alfirević, Luka Lijić i Marija Čatelov u skupini Benjamin. Dragi naši učenici, najiskrenije čestitke, samo tako nastavite!