Sjednica Učiteljskog vijeća održat će se u petak 22. rujna 2017. u 13.10 h

« Listopad 2017 »

20.10.2017. 09:14
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul.

19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

Autor: Mirela Kovačević, 10. 5. 2017.

I ove godine naši marljivi učenici sudjelovali su na Međunarodnom natjecanju u matematici – u Klokanu bez granica. Posebno pohvaliti moramo našu izvrsnu Tončicu Aljinović, učenicu 5. a razreda, koja je osvojila prvo mjesto u državi u svojoj skupini Ecolier! Bravo, Tončice! Među deset posto najboljih učenika u državi su i učenici Matej Bilić Prcić u skupini Leptirići, zatim Frane Jurić, Ante Lisica, Mile Bevanda i Bruno Madžar u skupini Ecolier,  Ivan Rozga u skupini Cadet te Luka Uglešić, Kaja Šoljan, Luka Alfirević, Luka Lijić i Marija Čatelov u skupini Benjamin. Dragi naši učenici, najiskrenije čestitke, samo tako nastavite!